Złe wychowanie Cameron Post | Telewizja JAMBOX

Złe wychowanie Cameron Post

dramat 2018, 88 min
reżyseria: Desiree Akhavan
obsada: Chloë Grace Moretz, Sasha Lane, Forrest Goodluck,
Jennifer Ehle, John Gallagher Jr.

Najbliższe emisje w Cinemax HD
  • Niedziela, 31.03 g. 20:00

Nastolatka, przyłapana w niedwuznacznej sytuacji z przyjaciółką, zostaje zmuszona do poddania się terapii leczenia homoseksualizmu.

Nastoletnia Cameron Post (Chloë Grace Moretz) zostaje przyłapana w intymnej sytuacji ze swoją przyjaciółką. Zrozpaczeni opiekunowie postanawiają wysłać dziewczynę do ośrodka zajmującego „leczeniem” homoseksualizmu, który prowadzony jest przez surową Lydię Marsh (Jennifer Ehle) oraz jej brata Reverenda Ricka (John Gallagher Jr.). Na miejscu Cameron poznaje grupę nastolatków, którzy pomimo przeciwności losu walczą o siebie i swoje przekonania.

Młodziutka Chloë Grace Moretz (Hugo i jego wynalazek) w roli nastolatki z małego miasteczka, która wbrew swojej woli zostaje wysłana do ośrodka leczenia homoseksualizmu. Błyskotliwy scenariusz inspirowany powieścią autorstwa Emily M. Danforth zachwyca humorem i dystansem do rzeczywistości, pokazując grupę nastolatków w krytycznym dla siebie momencie. Reżyserką produkcji jest Desiree Akhavan (Odpowiednie zachowanie), a w obsadzie znaleźli się nominowana do nagrody Independent Spirit Sasha Lane (American Honey), Forrest Goodluck (Zjawa), laureatka BAFTY Jennifer Ehle (Duma i uprzedzenie) oraz John Gallagher Jr. (Co nas kręci, co nas podnieca).

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «