Zasady przyjemności



kryminalny 2019, 60 min
reżyseria: Dariusz Jabłoński
obsada: Małgorzata Buczkowska, Karel Roden,
Sergey Strelnikov, Robert Gonera, Dawid Czupryński,
Mirosław Baka

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
Niedziela, 09.06 g. 21:00



Trzy zabójstwa. Trzy miasta. Jedno śledztwo. Śledczy z Polski, Ukrainy i Czech rusza szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców...

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu.

Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?

O jakość „Zasady przyjemności” zadbała ekipa niezwykle doświadczonych twórców: scenariusz napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów&nbsp „Gliny”, serialu zgodnie dziś uznanego przez widzów i krytyków za kultowy. Reżyserem i showrunnerem serialu jest Dariusz Jabłoński (m.in. Wino truskawkowe, Gry wojenne, Fotoamator). Za zdjęcia odpowiadali wielokrotnie nagradzani wybitni operatorzy z trzech krajów, z Polski był nim Paweł Dyllus (Chce się żyć, Jestem mordercą). Pomysłodawcą i producentem wiodącym serialu jest Apple Film Production (Glina, Szpiedzy w Warszawie, Dzwony wojny).



Zobacz inne polecane w TV «