Zakochani w Rzymiekomedia romantyczna 2012
reżyseria: Woody Allen
obsada: Jesse Eisenberg, Roberto Benigni, Alison Pill, Penélope Cruz

Najbliższe emisje w FilmBox Premium HD
Sobota, 07.03 g. 21:00Woody Allena na wakacjach w Rzymie podpatruje amerykańskich turystów w relacjach z Włochami w sytuacjach zwykłych, choć niezmiernie zabawnych.

Student architektury Jack (Jesse Eisenberg) zakochuje się w neurotycznej aktorce Monice (Ellen Page), która jest przyjaciółką jego wieloletniej dziewczyny Sally (Greta Gerwig). Poczynania chłopaka komentuje sceptyczny narrator John (Alec Baldwin). W tym samym czasie przeciętny włoski urzędnik Leopoldo (Roberto Benigni) nagle staje się celebrytą. Szybko zyskana sława nie trwa jednak długo. Młoda Amerykanka Hayley (Alison Pill) związuje się z prawnikiem Michelangelo (Flavio Parenti). Niebawem do Rzymu przylatują rodzice dziewczyny: emerytowany reżyser operowy Jerry (Woody Allen) i psychoanalityczka Phyllis (Judy Davis). Z kolei młode małżeństwo z prowincji, Antonio (Alessandro Tiberi) i Milly (Alessandra Mastronardi), spędza w stolicy swój miesiąc miodowy. Niestety, kobieta gubi się w drodze do fryzjera. Przerażony Antonio, który ma przedstawić żonę swojej rzymskiej rodzinie, znajduje chwilowe zastępstwo w ponętnej prostytutce Annie (Penélope Cruz). Milly zaś spotyka swojego ulubionego aktora, podstarzałego amanta Lukę (Antonio Albanese).

Kolejna romantyczna produkcja Woody'ego Allena, której dodatkowym atutem są piękne plenery i widoki Wiecznego Miasta.Zobacz inne polecane w TV «