Zabicie świętego jeleniathriller/psychologiczny 2017, 120 min
reżyseria: Yorgos Lanthimos
obsada: Colin Farrell, Nicole Kidman, Barry Keoghan,
Raffey Cassidy, Alicia Silverstone

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Poniedziałek, 14.01 g. 21:00Najnowszy film Yorgosa Lanthimosa - greckiego reżysera o charakterystycznym stylu, którego obrazy wielokrotnie honorowane były Europejską Nagrodą Filmową.

Rodzina Murphy należy do elity amerykańskiego społeczeństwa - szanowani, zamożni i dobrze wykształceni. Steven jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona Anna uznaną okulistką. Mają dwójkę nastoletnich dzieci - 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Dodatkowo Steven opiekuje się 16-letnim osieroconym przez ojca Martinem. Pewnego dnia lekarz przedstawia chłopca swoim bliskim. Od tej chwili jego idealny świat zamienia się w chaos, a mężczyzna musi stawić czoła dylematowi, którego konsekwencje okażą się katastrofalne niezależnie od podjętej przez niego decyzji.

Wciskająca w fotel opowieść o człowieku, który stoi przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Scenariusz filmu Zabicie świętego jelenia został nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W rolach głównych laureatka Oscara® Nicole Kidman oraz nagrodzony Złotym Globem Colin Farrell.Zobacz inne polecane w TV «