Więzień labiryntu: Próby ogniathriller, science fiction 2015, 110 min
reżyseria: Wes Ball
obsada: Dylan O'Brien, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario, Rosa Salazar

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Sobota, 23.07 g. 21:00 Labirynt był tylko początkiem, a na bohaterów czeka jeszcze więcej niespodzianek, pułapek i mylnych tropów.

Ekranizacja drugiego tomu bestsellerowej trylogii fantastycznej Jamesa Dashnera. Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów. Tajemnicza organizacja DRESZCZ nie zakończyła jednak swych niesamowitych eksperymentów.

Rozpoczyna się Faza Druga. Czas na próby ognia. Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko - najbardziej spaloną część świata, pustynię, na której na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, pojawiło się nowe zagrożenie - inna grupa, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. Nowi są zdeterminowani, aby przetrwać. Dlatego wciąż nie można przestać uciekać - chyba, że chce się być więźniem do końca życia.

Na ekranie poza O'Brienem, pojawią się ponownie Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster i Patricia Clarkson. Scenariusz napisał T.S. Nowlin, a reżyserią zajął się Wes Ball.

 Zobacz inne polecane w TV «