W głowie się nie mieści | Telewizja JAMBOX

W głowie się nie mieści

animowany, komedia 2015, 91 min
reżyseria: Pete Docter, Ronnie Del Carmen
Obsada:  Amy Poehler, Phyllis Smith, Richard Kind, Bill Hader, Lewis Black

Najbliższe emisje w HBO HD
  • Niedziela, 25.09 g. 20:10

26-09-2016 14:50     
28-09-2016 20:10     
29-09-2016 12:15     
01-10-2016 07:40     
01-10-2016 18:35

Rewelacyjna opowieść o pięciu emocjach, które rywalizują o swoją pozycję w głowie wchodzącej w okres dorastania dziewczynki.

Dorastanie nie jest łatwe. Wie o tym dobrze Riley, której życiem kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek. Zazwyczaj dominuje Radość, kiedy jednak Riley wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco, na pierwszy plan zaczynają wysuwać się inne emocje. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, nastolatce bardzo trudno jest się odnaleźć nie tylko w nowym mieście, ale również w domu i szkole…

Niesamowita podróż w głąb umysłu jedenastoletniej Riley, gdzie w pocie czoła swoje zadania wykonuje pięć podstawowych emocji. Za reżyserię tej kapitalnej, pobudzającej wyobraźnię animacji studia Pixar odpowiadają dwukrotny laureat Oscara Pete Docter (Potwory i spółka, Odlot) i Ronnie Del Carmen (Nadzwyczajna misja Asa). Film porywa zarówno dynamiczną akcją, jak i niezwykle pomysłową warstwą wizualną.

Atutem jest też inteligentny humor. Scenariusz był konsultowany przez wybitnych psychologów, dzięki czemu obraz ma również walory naukowe. Dzieci dowiedzą się z niego, jaką rolę w naszym życiu odgrywają emocje, czego nas uczą i dlaczego są ważne. W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli, m.in. Cezary Pazura, Maja Ostaszewska, Kinga Preis, Małgorzata Socha oraz Szymon Kuśmider. Produkcja została obsypana deszczem nagród z Oscarem i Złotym Globem na czele.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «