Tropicielekryminalny/thriller 2020, 53 min
reżyseria: Jyri Kähönen
obsada: Rolanda Marais, James Gracie, James Alexander,
Sandi Schultz, Brendon Daniels, Trix Vivier, Thapelo Mokoena,
Ed Stoppard

Najbliższe emisje w Cinemax HD
Sobota, 20.06 g. 20:00Wielowątkowy thriller akcji ze zorganizowaną przestępczością, przemytem diamentów i międzynarodowym terroryzmem w tle.

Ekranizacja głośnego, międzynarodowego bestsellera autorstwa Deona Meyera. Trzy główne wątki historii składają się na pełną akcji i zmyślnie poprowadzoną intrygę, która toczy się w różnych zakątkach RPA ze spektakularnym finałem w Kapsztadzie. W tle nie zabraknie zorganizowanej przestępczości, przemytu diamentów, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, czarnych nosorożców, CIA i wątku międzynarodowego terroryzmu.

Mroczny i pełen emocji miniserial z Republiki Południowej Afryki, którego reżyserem jest Jyri Kähönen (serial Sorjonen). W składającej się z sześciu odcinków produkcji Cinemax przeplatają trzy wątki, które schodzą się w Kapsztadzie za sprawą spektakularnego spisku. W obsadzie produkcji znaleźli się Rolanda Marais (Global Effect), James Gracie (Syberia), Sandi Schultz (serial Hotel), Thapelo Mokoena (Mandela: Droga do wolności) oraz Ed Stoppard (Pianista).Zobacz inne polecane w TV «