Trener bardzo osobistykomedia romantyczna 2012
reżyseria: Gabriele Muccino
obsada: Gerard Butler, Catherine Zeta-Jones, Jessica Biel, Uma Thurman, Dennis Quaid

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Wtorek, 11.03 g. 21:00George Dryer (Gerard Butler) był niegdyś światowej klasy piłkarzem, który zachwycał grą na stadionach Europy. Dziś jest spłukany, ma długi i nie ma pojęcia, co począć ze swoim życiem.

Postanawia odzyskać utraconą rodzinę: żonę Stacie (Jessica Biel) i 9-letniego syna Lewisa (Noah Lomax), z którym w ciągu pięciu lat od rozwodu widywał się sporadycznie. George zatrudnia się jako trener piłkarskiej drużyny swojego syna. Nie jest to zbyt prestiżowa posada, ale nieoczekiwanie daje mu sporo satysfakcji, a mamusie małych piłkarzy tracą dla niego głowę. Jego życie zamienia się w prawdziwy - choć przyjemny - koszmar. Nie może skupić się na byciu dobrym ojcem, kiedy pół miasteczka, w którym mieszka, wydaje się walczyć o jego względy.

Historia, którą widzowie widzą na ekranie została oparta na faktach. Jej geneza sięga czasów, kiedy Jonathan Mostow, jeden z producentów "Trenera bardzo osobistego", świętował sukces wyreżyserowanego przez siebie "Terminatora 3: Buntu maszyn". Chcąc spędzać więcej czasu z synem, Mostow zgłosił się do roli asystenta trenera drużyny baseballowej, w której jego malec występował. Wówczas poznał scenarzystę Robbiego Foxa ("Poślubiłem morderczynię"), który był trenerem drużyny.Zobacz inne polecane w TV «