Szybcy i wściekli 7film akcji 2015, 145 min
reżyseria: James Wan
obsada: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Sobota, 23.04 g. 21:00Po tym, jak ekipa Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) wróciła do USA po ułaskawieniu, ich życie toczy się leniwie. Dla niektórych jest to trudne do zniesienia.

Najgorzej nową sytuację znosi Brian, który mieszka na spokojnych przedmieściach z Mią (Jordana Brewster) i ich synem. Tymczasem Dom próbuje odbudować swój związek z Letty (Michelle Rodriguez), zaś Tej (Chris "Ludacris" Bridges) i Roman (Tyrese Gibson) korzystają z życia.

Wszystko ulega zmianie wraz z pojawieniem się Deckarda Shawa (Jason Statham), który szuka zemsty na tych, którzy wykończyli jego młodszego brata, Owena (Luke Evans). Kiedy Shaw wysadza dom Toretto, Dom nawiązuje współpracę z agentem rządowym (Kurt Russell). Za kamerą stanął James Wan ("Piła", "Naznaczony", "Obecność").

Ostatnia rola Paula Walkera, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym w połowie zdjęć. Dzięki wykorzystaniu technologii CGI i zarejestrowanym wypowiedziom Walkera, widzowie mogli ostatni raz zobaczyć Briana O'Connera w akcji.Zobacz inne polecane w TV «