Sukcesja 4 | Telewizja JAMBOX

Sukcesja 4

dramat/obyczajowy 2023, 50 min
twórca: Jesse Armstrong
obsada: Brian Cox, Jeremy Strong,
Kieran Culkin, Sarah Snook

Najbliższe emisje w HBO HD
  • Poniedziałek, 27.03 g. 03:00
  • Poniedziałek, 27.03 g. 20:10

Finałowy sezon serialu pokazującego kulisy walki o władzę i skomplikowane relacje rodzinne z perspektywy głowy rodziny Logana Roya i jego czwórki dorosłych dzieci, Kendalla, Siobhan, Romana i Connora.

W składającym się z dziesięciu odcinków, czwartym sezonie „Sukcesji” sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji z wizjonerem technologicznym Lukasem Matssonem, wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich przyszłość po sfinalizowaniu umowy.
Trzy pierwsze sezony „Sukcesji” zebrały 48 nominacji do nagród Emmy i zwyciężyły w 13 kategoriach, w tym za Najlepszy serial dramatyczny (drugi i trzeci sezon). Drugi sezon, którego premiera miała miejsce w październiku 2021, zdobył nagrodę SAG w kategorii Obsada serialu dramatycznego.
Twórcą serialu jest Jesse Armstrong. Producentami „Sukcesji” są: Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy i Will Ferell. Showrunnerem produkcji jest Jesse Armstrong.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «