Strefa mrokudramat/fantasy/horror 2019, 55 min
reżyseria: Simon Kinberg, Jordan Peele
obsada: Adam Scott, David Epstein, Ginnifer Goodwin,
Seth Rogen, Sanaa Lathan

Najbliższe emisje w CANAL+ Seriale HD
Poniedziałek, 06.01 g. 22:00„Strefa mroku” to zaktualizowana wersja kultowego serialu z lat 60. poprzedniego wieku. Serial zabiera widzów w podróż do cudownej krainy wyobraźni w innym wymiarze, w której eksplorujemy ludzkie uczucia takie jak nadzieja, rozpacz, duma i uprzedzenie.

Odc. 1 Komik Samir Wassan chce za wszelką cenę być sławny i zrobić wielką karierę. Kiedy spotyka J. C. Wheelera, legendę tej profesji, słucha jego porady i wdraża ją w życie. Aby uatrakcyjnić swoje wystąpienia, opowiada w nich o osobistych sytuacjach i przeżyciach. Wkrótce okazuje się, że po każdym z jego występów, w których opowiada o swoich najbliższych, oni nieodwracalnie znikają z jego życia. Dzięki temu Samir może całkowicie zmienić bieg wydarzeń i otaczającą go rzeczywistość.

Odc. 2 Dziennikarz cierpiący na Zespół stresu pourazowego leci lotem o numerze 1015 z Waszyngtonu do Tel Awiwu, aby przyjąć ciekawą ofertę pracy. Chwilę przed startem w kieszeni swojego fotela znajduje odtwarzacz MP3 z podcastem na temat "tajemnicy lotu 1015". Okazuje się, że los pasażerów leży teraz w jego rękach i Joe musi zrobić wszystko, aby nie doprowadzić do katastrofy samolotu pełnego ludzi.

Odc. 3 Nina Harrison odkrywa, że po wciśnięciu odpowiedniego guzika jej stara kamera może cofać rzeczywisty czas. Kiedy jedzie samochodem ze swoim synem Dorianem, zostają zatrzymani przez policjanta za przekroczenie prędkości. Nina postanawia użyć kamery, aby cofnąć się w czasie i nie doprowadzić do zatrzymania, ale za każdym razem, kiedy przejeżdżają obok uprzedzonego rasowo policjanta, ten wynajduje kolejny powód do ich zatrzymania.

Odc. 4 Na dorocznej imprezie z okazji świąt Bożego Narodzenia organizowanej przez szefa policji Lane'a Pendletona pojawia się tajemniczy mężczyzna. Jego nazwisko brzmi "Traveler" i opisuje siebie jako "ekstremalnego" podróżnika, który nie raz słyszał o popularnych imprezach świątecznych Pendletona. Kiedy Traveler w trakcie rozmowy wspomina o utajnionych informacjach, o których nie powinien mieć pojęcia, Pendelton zaczyna być podejrzliwy w stosunku do niespodziewanego gościa. Atmosfera zaczyna się zagęszczać, kiedy na głowie podróżnika policjanci zauważają dziwne anteny.Zobacz inne polecane w TV «