Spectrefilm szpiegowski 2015, 145 min
reżyseria: Sam Mendes
obsada: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Piątek, 11.11 g. 21:0012-11-2016 20:00

Akcja i humor, czyli doskonała zabawa na najwyższym poziomie. Kultowy James Bond powraca.

Za sprawą tajemniczej wiadomości na temat swojej przeszłości Bond (Daniel Craig) wyrusza na niebezpieczną misję do stolicy Meksyku. Dalej, kolejne tropy kierują go do Rzymu, gdzie pozna Lucię Sciarrę (Monica Bellucci), piękną wdowę po złowrogim przestępcy. W czasie tajnego spotkania dowie się o istnieniu śmiertelnie niebezpiecznej organizacji SPECTRE (WIDMO).

W tym samym czasie w Londynie, M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, której potrzeba istnienia została zakwestionowana. Agent 007 o pomoc w dokończeniu misji prosi swoich przyjaciół Moneypenny (Naomie Harris) i Q (Ben Whishaw). Mają oni pomóc mu odnaleźć Madeleine Swann (Léa Seydoux), córkę dawnego wroga, która może być kluczem do rozwikłania zagadki.

Kolejna odsłona słynnej serii o Jamesie Bondzie to ekscytująca podróż do zakamarków przeszłości 007. Agent jej królewskiej mości, tym razem będzie musiał się zmierzyć nie tylko z groźną międzynarodową organizacją, ale także z własnymi demonami. Obraz został nagrodzony Oscarem® 2016 oraz Złotym Globem 2016 za najlepszą filmową piosenkę - "Writing's on the Wall" - w wykonaniu Sama Smitha.Zobacz inne polecane w TV «