Sekrety i grzeszki | Telewizja JAMBOX

Sekrety i grzeszki

komediodramat 2011
reżyseria: Ron Howard
obsada: Vince Vaughn, Kevin James, Jennifer Connelly, Winona Ryder, Channing Tatum

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Sobota, 10.03 g. 20:00

Ronny i Nick od lat stanowią parę najlepszych przyjaciół. Obecnie wspólnie prowadzą firmę zajmującą się projektami samochodów i liczą na zdobycie kontraktu, który pozwoli im odnieść prawdziwy sukces.

Pewnego dnia Ronny, snując plany oświadczenia się swojej dziewczynie Beth (Jennifer Connelly), staje się świadkiem pocałunku, jakim żona Nicka (Winona Ryder) obdarza tajemniczego mężczyznę (Channing Tatum). Zaniepokojony, postanawia sprawdzić, czy jego przyjaciel nie pada ofiarą małżeńskiej zdrady. Okazuje się, że Nick także ma swoje sekrety. Niezręczność Ronny'ego przyczynia się do katastrofalnych w skutkach incydentów. Tymczasem nieubłaganie zbliża się termin prezentacji projektu, od której zależy podpisanie intratnego kontraktu.

Reżyserem "Sekretów i grzeszków" jest RON HOWARD, czterokrotnie nominowany do Oscara (odebrał dwie statuetki, obie za "Piękny umysł") i pięciokrotnie stający do walki o Złote Globy. Filmowiec zapisał się w historii kina za sprawą takich obrazów jak "Apollo 13", "Kod da Vinci" czy "Frost/Nixon". "Sekrety i grzeszki" są jego pierwszą komedią od czasu świetnie przyjętego "Edtv" z 1999 roku. Do zmierzenia się gatunkiem skłonił go scenariusz napisany przez Allana Loeba. "Bardzo cenię sobie komedie opowiadające o prawdziwych życiowych trudnościach" - przekonywał Howard. "Tę historię uznałem za współczesną i zmuszającą do myślenia. Nie udziela odpowiedzi, a prowokuje do rozmowy".

Reżyser od początku zakładał, że główną rolę w filmie powierzy Vince'owi Vaughnowi ("Starsky i Hutch", "Polowanie na druhny", "Raj dla par"), do którego miał pełne zaufanie jako do uzdolnionego aktora komediowego. "Zależało mi na pracy z nim także ze względu na jego improwizację" - mówił Howard. "Mieliśmy ciekawą historię, niezły scenariusz, a w trakcie prób wyglądało to coraz lepiej. Dołączali do nas kolejni aktorzy i wnosili swoje, a mnie cieszył fakt, że humor całego przedsięwzięcia stawał się zaraźliwy". Inni aktorzy, o których wspomniał filmowiec, to m.in. Kevin James oraz Jennifer Connelly i Winona Ryder.

"Howard po raz kolejny zaskakuje, tym razem przedstawiając nam tę szczerą komedię z domieszką melodramatu" - pisał na łamach "Austin Chronicle" Marc Savlov, podczas gdy J.R. Jones z "Chicago Reader" chwalił "Sekrety i grzeszki" za "przytomny sposób potraktowania emocjonalnego niepokoju bohatera, co sprawia, że historia sprawdza się także poza komediowymi ramami".

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «