Prodigy. Opętanyhorror 2019, 88 min
reżyseria: Nicholas Mccarthy
obsada: Taylor Schilling, Jackson Robert Scott,
Jackson Robert Scott, Peter Mooney, Colm Feore

Najbliższe emisje w HBO HD
Piątek, 22.05 g. 22:15Gdy niezwykle inteligentny Miles kończy 8 lat, rodzice zauważają zmiany w jego zachowaniu i wzrost agresji.

Sarah (Taylor Schilling) jest kochającą matką ośmioletniego Milesa (Jackson Robert Scott). Kobieta coraz bardziej zaczyna martwić się o chłopca, który zachowuje się tak, jakby zawładnął nim zły duch lub jakaś inna nadprzyrodzona siła. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, Sarah musi wybrać pomiędzy swoim instynktem macierzyńskim a desperacką potrzebą odkrycia, czym spowodowana jest jego mroczna przemiana. Zmuszona jest szukać odpowiedzi w przeszłości. Czego dowie się i czy uda jej się ocalić Milesa?

Wciągający amerykański thriller w reżyserii Nicholasa McCarthy’ego (Holidays). W postać głównej bohaterki próbującej odkryć zagadkę stojącą za niepokojącym zachowaniem jej syna z powodzeniem wciela się znana z serialu Orange Is the New Black, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Taylor Schilling. W pozostałych rolach pojawiają się Jackson Robert Scott (To), Peter Mooney (Camelot), Colm Feore (Chicago) oraz Paul Fauteux (Wilk morski).Zobacz inne polecane w TV «