Pod skórąscience fiction 2013, 105 min
reżyseria: Jonathan Glazer
obsada: Scarlett Johansson, Jeremy McWilliams

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Sobota, 11.07 g. 00:20Scarlett Johansson w roli tajemniczej, beznamiętnej uwodzicielki, która porywa autostopowiczów i wykorzystuje ich do wypełnienia swojej zagadkowej misji.

Laura (Scarlett Johansson) przemierza szkockie drogi, polując na samotnych mężczyzn-autostopowiczów. Zwabieni przez atrakcyjną kobietę pasażerowie są usypiani i przewożeni na odludną farmę, gdzie czeka ich szokujący i okrutny los. Wiadomo, że Laura nie jest zwykłą dziewczyną, a jej ofiary są częścią misji, którą wykonuje całkowicie beznamiętnie. Z obranej drogi nie zbacza, nawet by pomóc umierającemu na plaży, osamotnionemu niemowlakowi. Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że w głowie Laury pojawiają się wątpliwości, które nieuchronnie prowadza do zmiany.

"Pod skórą" jest oparty na powieści Michela Fabera pod tym samym tytułem. Reżyser JONATHAN GLAZER zasłynął komedią kryminalną "Sexy Beast" z Benem Kingsleyem i Rayem Winstone'em w rolach głównych, ale przede wszystkim jak twórca teledysków. Jest twórcą klipów, takich jak "Karma Police" Radiohead, "Universe" Blur, "Into My Arms" Nicka Cave'a and the Bad Seeds, "Live with Me" Massive Attack czy "Rabbit in Your Headlights" grupy UNKLE. W "Pod skórą" główną rolę zagrała czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson.Zobacz inne polecane w TV «