Petersburgdramat, romans 2013
reżyseria: Andrey Khvostov
obsada: Terry Sweeney, Nadezhda Tolubeeva, Konstantin Malyshev

Najbliższe emisje w Twoja.TV HD
Sobota, 10.01 g. 20:00Dwudziestopięcioletni Brytyjczyk Elliot (Terry Sweeney) postanawia zmienić coś w swoim życiu. Dlatego rzuca szkołę taneczną w Oxfordzie i przeprowadza się do Petersburga.

Tam poznaje przyrodniego brata Fedora (Konstantin Malyshev), znajduje pracę i się zakochuje. Jedyny problem w tym, że Elliot nie może być zakochany w tej właśnie dziewczynie.

Ponoć miłość jest wszystkim, okazuje się jednak, że nie wszyscy tej miłości potrzebują. Zapraszamy na poruszający film o mężczyźnie, którego pragnienie zmiany życia doprowadziło do zakochania w niewłaściwej kobiecie z niewłaściwego kraju. Petersburg – premierowo w Kinie Europa premiera.

Dramat romantyczny w reżyserii Andreya Khvostova podąża śladami poszukującego sensu życia Elliota. Pewnego dnia ojciec wyznaje chłopakowi, że miał romans z Rosjanką. Owocem tego romansu jest drugi syn mężczyzny, przyrodni brat Elliota. Z obietnicą nie szukania kontaktu chłopak wyrusza w pełną trudnych wyborów podróż życia.

Filmowana w Petersburgu, Londynie i Oxfordzie anglojęzyczna produkcja rosyjska to wyjątkowo oryginalna letnia historia miłosna
– alternatywa dla, nie ukrywajmy, dość przewidywalnych filmów hollywoodzkich.Petersburg jest pierwszą rosyjskobrytyjską
produkcją niezależną, która odniosła tak duży sukces w Rosji (dochód ze sprzedaży biletów w pierwszej dziesiątce). Film znalazł się też w Księdze Rekordów Guinessa, aż 2 500 osób oglądało letni wieczorny pokaz filmu na świeżym powietrzu.

Dołączcie do pełnej przygód wyprawy brytyjskiego Casanovy. Czy zimna i intrygująca Rosja była jedynym świadkiem jego wzlotów i wypadków?Zobacz inne polecane w TV «