Perry Mason 2 | Telewizja JAMBOX

Perry Mason 2

kryminalny 2023, 55 min
reżyseria: Ron Fitzgerald, Rolin Jones
obsada: Matthew Rhys, Shea Whigham,
Eric Lange, Juliet Rylance

Najbliższe emisje w HBO HD
  • Wtorek, 07.03 g. 03:00
  • Wtorek, 07.03 g. 21:10

Historia oparta na postaci legendarnego adwokata z powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Jednym z producentów serialu jest Robert Downey Jr.

Los Angeles, lata 30. Kiedy reszta kraju zmaga się z Wielkim Kryzysem, to miasto kwitnie. Ropa naftowa, Igrzyska Olimpijskie, filmy dźwiękowe - jest wszystko! Serial śledzi losy legendarnego już w kanonie amerykańskiej beletrystyki adwokata, obrońcy w sprawach karnych – Perry'ego Masona, bohatera serii powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Gdy największa sprawa dekady z impetem wkracza w jego życie, konsekwencja w nieustannym dążeniu do prawdy prowadzi Masona nie tylko do ujawnienia tajemnic miasta, ale i być może na drogę odkupienia dla siebie samego.
Kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszego sezonu ma miejsce brutalne morderstwo członka wpływowej rodziny czerpiącej zyski z branży naftowej. Prokurator udaje się do Hoovervilles, aby wskazać podejrzanych. W tym czasie Perry, Della i Paul trafiają w środek tej tajemniczej sprawy, w której co chwilę na jaw wychodzą kolejne spiski.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «