Odpowiednik 2sci-fi/thriller 2018, 55 min
reżyseria: Charles Martin
obsada: J.K. Simmons, Olivia Williams, Harry Lloyd,
Nazanin Boniadi, Sara Serraiocco

Najbliższe emisje w HBO2 HD
Niedziela, 10.02 g. 17:4014-02-2019 23:20

Drugi sezon serialu o szeregowym pracowniku międzynarodowej instytucji, która skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do równoległej rzeczywistości.

Jeśli drugi wymiar jest podobny do naszego, to kim tam jesteśmy? Czy jesteśmy tam inni? Lepsi? Howard Silk (J.K. Simmons) i jego odpowiednik muszą na co dzień mierzyć się z tymi pytaniami. Kiedy jednak zimna wojna narasta, a przejście między światami zostaje zamknięte, każdy z nich zostaje uwięziony w nie swoim wymiarze. Obydwaj muszą znaleźć sposób, aby przetrwać. Howard Prime zaczyna chodzić do pracy, uczy się życia w domu z żoną, a Howard Alpha odkrywa ciemną stronę znaną jako Echo, gdzie jest odcięty od wszystkich, których zna i kocha.

Fascynujący serial science fiction, który porusza problem tożsamości, przeznaczenia oraz utraconej miłości. W głównych rolach występują laureat Oscara i Złotego Globu J.K. Simmons (Whiplash), Olivia Williams (Była sobie dziewczyna) oraz Harry Lloyd (serial HBO Gra o tron). Twórcą serialu jest Justin Marks (Księga dżungli).Zobacz inne polecane w TV «