Men in Black: Internationalkomedia/sci-fi 2019, 110 min
reżyseria: F. Gary Gray
obsada: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Kumail Nanjiani,
Rebecca Ferguson, Rafe Spall, Emma Thompson

Najbliższe emisje w HBO HD
Niedziela, 23.02 g. 20:10Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest... wtyczka.

Doświadczony agent H (Chris Hemsworth) i debiutantka M (Tessa Thompson) są nieoczywistym duetem, który staje do walki z nowym zagrożeniem z kosmosu. Bohaterowie muszą połączyć siły i zmierzyć się z niebezpieczeństwem, jakiego świat jeszcze nie widział. Zadaniem agentów H i M jest uratowanie nie tylko agencji MIB, ale również całej ludzkości.Kolejna część kasowego hitu opowiadającego o przygodach agentów walczących z zagrożeniem z kosmosu.

Tym razem w główne role w megaprodukcji wcielają się Chris Hemsworth (Avengers: Wojna bez granic) oraz Tessa Thompson (Creed: Narodziny legendy). Partnerują im Rebecca Ferguson (Dziewczyna z pociągu), Rafe Spall (Jurassic World: Upadłe królestwo) oraz wyróżniona dwoma Oscarami Emma Thompson (Rozważna i romantyczna). Za reżyserię widowiskowego obrazu odpowiedzialny był F. Gary Gray (Włoska robota).Zobacz inne polecane w TV «