Linia życiasci-fi/horror 2017, 105 min
reżyseria: Niels Arden Oplev
obsada: Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiersey Clemons

 

Najbliższe emisje w HBO HD
Niedziela, 27.05 g. 20:10Hipnotyczne kino grozy opowiadające o piątce młodych studentów akademii medycznej, którzy zaczynają igrać z życiem i śmiercią.

Pięcioro ambitnych studentów medycyny jest zafascynowanych zagadką dotyczącą granicy życia i śmierci. Ich marzeniem jest odkrycie, co znajduje się tuż za granicą życia. Z tej przyczyny decydują się wziąć udział w niebezpiecznym eksperymencie, w którym akcja serca każdego z nich zostanie czasowo zatrzymana. Ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do przemyśleń i wzięcia odpowiedzialności za swoje śmiałe decyzje.

Mocny horror o chorobliwej ambicji i próbie odkrycia niemożliwego w reżyserii wyróżnionego BAFTĄ Nielsa Ardena Opleva (Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet). Produkcja jest współczesnym remake’iem obrazu Joela Schumachera z 1990 roku. W role głównych bohaterów wcielają się nominowana do Oscara Ellen Page (Juno), wyróżniony Nagrodą im. Marcello Mastroianniego w Wenecji Diego Luna (I twoją matkę też), Nina Dobrev (Charlie), James Norton (Była sobie dziewczyna) oraz Kiersey Clemons (Sąsiedzi 2). Film wyróżnia się mroczną oprawą oraz pięknymi, wzbudzającymi niepokój zdjęciami, które powstały w Toronto, Oakville oraz Cambridge.Zobacz inne polecane w TV «