Legendy ringukomedia 2013
reżyseria: Peter Segal
obsada: Robert De Niro, Sylvester Stallone, Kevin Hart, Alan Arkin

Najbliższe emisje w Cinemax HD
Sobota, 07.03 g. 20:00Byli bokserzy niegdyś zaciekle ze sobą konkurowali. Konflikt miała zakończyć decydująca walka w 1983 roku. Nie doszło jednak do niej.

Pittsburgh. Byli bokserzy Billy "The Kid" McDonnen (Robert De Niro) i Henry "Razor" Sharp (Sylvester Stallone) niegdyś zaciekle ze sobą konkurowali. Konflikt miała zakończyć decydująca walka w 1983 roku. Niespodziewanie jednak Henry porzucił sportową karierę. Ich rywalizacja o mistrzostwo nigdy nie została rozstrzygnięta. Po latach obaj zyskują unikalną szansę, aby udowodnić, kto jest lepszym pięściarzem. Menedżer Dante Slate (Kevin Hart) namawia ich bowiem do ponownego wystąpienia na ringu. Sharp pod okiem doświadczonego trenera, Louisa "Lightning" Conlona (Alan Arkin), przygotowuje się do pojedynku z przeciwnikiem, który pragnie wyrównać dawne rachunki. Ponadto w jego życiu ponownie pojawia się dawna ukochana Sally Rose (Kim Basinger), która przed laty dopuściła się bolesnej zdrady. Lekka komedia w gwiazdorskiej obsadzie.

Obraz wyreżyserował Peter Segal, twórca m.in. "Dwóch gniewnych ludzi", "Dorwać Smarta" czy "Wykiwać klawisza". W filmie nie zabraknie dużej ilości autoironicznego humoru.Zobacz inne polecane w TV «