Krew z krwi | Telewizja JAMBOX

Krew z krwi

dramat sensacyjny 2012
reżyseria: Xawery Żuławski
obsada: Agata Kulesza, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Małgorzata Buczkowska, Aleksander Domogarov,

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Środa, 11.04 g. 21:00

środy o 21:00

Fascynująca opowieść o kobiecie (Agata Kulesza) wciągniętej przez życiowe okoliczności w świat mafijnych interesów.

Doskonała obsada z Agatą Kuleszą, Izą Kuną, Szymonem Bobrowskim i specjalnym udziałem Aleksandra Domogarowa.

Serial realizowany jest przy użyciu najnowszych technik - kamer RED i optyki filmowej. Rejestracja obrazu w jakości 4K, czyli jakości kopii filmowej. Nowoczesny montaż, szybka narracja, interesująca historia z zaskakującymi zwrotami akcji.

Carmen - córka byłego bossa mafii w Trójmieście i żona przemytnika papierosów jest zdana tylko na siebie, gdy w zamachu ginie jej mąż.. Zdesperowana musi przejąć interesy męża i chwycić za broń. Walczy o bezpieczeństwo swoje i dzieci w świecie pełnym brutalności i śmierci.

Czy pokona wrogów i zapewni rodzinie bezpieczeństwo?

Pierwszy serial Canal+ i pierwsza w Polsce produkcja, która wpisuje się w najnowszy nurt tego gatunku w Europie i na świecie.
Doskonały scenariusz, uznany reżyser, czołowi aktorzy filmowi i teatralni, nowoczesny sposób narracji i wreszcie poziom realizacji technicznej stanowią gwarancję jakości, znanej dotychczas jedynie z najlepszych pełnometrażowych produkcji filmowych.

Utrzymana w konwencji dramatu sensacyjnego opowieść, zawiera wszystkie elementy, których poszukuje współczesny, wymagający odbiorca: wiarygodni i niejednoznaczni bohaterowie, trzymająca w napięciu, realistyczna fabuła z zaskakującymi zwrotami akcji. Do tego silna, dojrzała kobieta na pierwszym planie.

„KREW Z KRWI” to pod każdym względem nowa jakość w polskiej telewizji.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «