Kolacja z nieznajomąkomedia 2007
reżyseria: Pupi Avati
obsada: Diego Abatantuono, Vanessa Incontrada, Violante Placido

Najbliższe emisje w Twoja.TV HD
Piątek, 19.12 g. 21:00Kino Europa zaprasza na zabawną komedię o tym, że zawsze warto żyć. Sprawdźcie jak pomimo licznych problemów odnaleźć radość i pragnienie lepszego jutra!

Komedia umieszczona wśród bożonarodzeniowych ozdób współczesnego Rzymu. Znany aktor Sandro Lanza doświadcza najboleśniejszego momentu swojej egzystencji. Po nieudanej próbie samobójczej jego trzy rozrzucone po całej Europie córki (każda ma inną matkę) postanawiają pomóc ojcu w odzyskaniu radości życia. Wpadają na pomysł znalezienia mu partnerki zupełnie innej od wszystkich jegodotychczasowych kobiet – autentycznej, inteligentnej, niezależnej, kojącej. Na tę okazję siostry aranżują pewną kolację.

Był ambitny, samolubny, chciwy i dokuczliwy. Ten despotyczny stosunek do innych zabrał mu przyjaciół pozostawiając pustkę samotności. Ale nie martwcie się, wkrótce to wszystko się zmieni! Kino Europa zaprasza na spotkanie z pewnym niezbyt lubianym aktorem próbującym odbudować swoje życie na... Kolacji z nieznajomą.

Włoska komedia w reżyserii znanego producenta i reżysera Pupiego Avatiego opowiada o losach aktora Sandro Lanza. Po nieudanej próbie samobójczej mężczyzny jego trzy mieszkające na co dzień w Rzymie, Paryżu i Madrycie córki postanawiają pomóc ojcu w odzyskaniu chęci do życia. Niegdyś znany aktor ma już dość występów w popołudniowych operach mydlanych i przeżywa kryzys spowodowany brakiem ambitnych ról. Poprzez połączenie delikatności z głębią i ironii z odrobiną goryczy Avati stworzył wiarygodną historię uzupełnioną najlepszą włoską obsadą aktorską. Świetne role Violante Placido, Diego Abatantuono i Francesci Neri odkrywają przed widzem wszystkie emocje, obawy i niepowodzenia rodziny pozostawiając miejsce dla wciąż tlącej się nadziei i potrzeby odkupienia.Zobacz inne polecane w TV «