Gloria Bellromantyczny 2018, 97 min
reżyseria: Sebastián Lelio
obsada: Julianne Moore, John Turturro, Michael Cera,
Caren Pistorius, Brad Garrett

Najbliższe emisje w Cinemax HD
Niedziela, 26.01 g. 20:0027-01-2020 12:10
28-01-2020 20:00
29-01-2020 09:35
31-01-2020 21:35

Julianne Moore jako samotna kobieta po pięćdziesiątce, która niespodziewanie zakochuje się w mężczyźnie poznanym w nocnym klubie.

Gloria (Julianne Moore) jest rozwódką po pięćdziesiątce, która stara się żyć pełnią życia. Nie zawsze jest to jednak łatwe. Jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje sobie młodszą partnerkę. Pewnej nocy kobieta w jednym z klubów nocnych w Los Angeles poznaje Arnolda (John Turturro), a niespodziewany romans wywraca jej codzienność do góry nogami… Nadzieja miesza się z niepewnością, a euforia z lękiem przed rozczarowaniem.

Wyróżniony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie twórca Fantastycznej kobiety Sebastián Lelio powraca z komedią romantyczną, która pokazuje, że miłość może dopaść człowieka w dowolnym momencie. Do współpracy przy projekcie twórca zaprosił laureatkę Nagrody Akademii Julianne Moore (Motyl Still Alice), która wciela się w postać doświadczonej przez życie kobiety po pięćdziesiątce. W pozostałych rolach w błyskotliwym i pełnym wdzięku obrazie występują zdobywca canneńskiej Złotej Palmy John Turturro (Barton Fink), nominowany do BAFTY Michael Cera (Juno), Caren Pistorius (Światło między oceanami) oraz wyróżniony trzema statuetkami Emmy Brad Garrett (serial Wszyscy kochają Raymonda).Zobacz inne polecane w TV «