Dziewczyna warta grzechukomedia 2014, 95 min
reżyseria: Peter Bogdanovich
obsada: Imogen Poots, Owen Wilson, Jennifer Aniston, Kathryn Hahn, Rhys Ifans

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Niedziela, 10.07 g. 21:00Ostra komedia romantyczna w reżyserii twórcy "Rodziny Soprano" i zdobywcy nagrody BAFTA Petera Bogdanovicha, w doborowej obsadzie.

Arnold (Owen Wilson), reżyser teatralny, przybywa do Nowego Jorku, aby wystawić swoją najnowszą sztukę. Postanawia umilić swój pobyt w mieście korzystając z usług urodziwej damy do towarzystwa Izzy (Imogen Poots). Po upojnej nocy zachwycony mężczyzna składa dziewczynie nieoczekiwaną propozycję - wręczy jej dużą sumę pieniędzy, która umożliwi jej spełnienie marzeń, jeśli ta zaprzestanie swojego niechlubnego zajęcia. Zachwycona Izzy przystaje na ten układ i od razu przystępuje do realizacji swojego skrytego planu zostania aktorką. Pech chce, że pierwsze przesłuchanie, na które się udaje to casting przedstawienia, którego reżyserem jest Arnold, a główną rolę gra w nim... jego żona. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że Izzy dostaje wymarzoną rolę.

Sprawnie nakręcona i świetnie zagrana komedia omyłek to popis reżyserskich umiejętności Petera Bogdanovicha. Ilość zwrotów akcji i zabawnych sytuacji może przyprawić o zawrót głowy, ale jednocześnie sprawia, że film ogląda się z ogromną przyjemnością. Wśród obsady znajdziemy również takie gwiazdy jak: zdobywczyni Złotego Globu za kultową rolę w serialu "Przyjaciele" Jennifer Aniston ("Marley i ja", "Bruce Wszechmogący"), znany z kultowej komedii "Notting Hill" Rhys Ifans czy Kathryn Hahn ("Droga do szczęścia", "Kraina jutra").Zobacz inne polecane w TV «