Dlaczego kobiety zabijają 2kryminalny/komedia 2021, 50 min
reżyseria: David Warren
obsada: Jack Davenport, Lucy Liu, Allison Tolman,
Lana Parrilla, B.K. Cannon, Jordane Christie

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
Czwartek, 05.08 g. 21:00Alma Fillcot liczy, że wkrótce spełni się jej wielkie marzenie. Zamierza dołączyć do elitarnego klubu ogrodniczego. Jej starania mogą jednak pójść na marne, gdy odkrywa mroczny sekret swojego męża.

W 1963 roku Beth Ann Stanton jest zadowoloną z życia gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się o niewierności męża. W 1984 roku towarzyska Simone Grove odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 roku żyjąca w otwartym małżeństwie Taylor Harding zaprasza do domu swoją kochankę. Okazuje się, że nie tylko ona miała z nią romans. Niewierność i zdrady w każdym z małżeństw pociągają za sobą serię zdarzeń, która prowadzi do tego, że te trzy kobiety stają się zabójczyniami.
Bohaterką drugiego sezonu jest Alma Fillcot, która liczy, że wkrótce spełni się jej wielkie marzenie. Zamierza dołączyć do elitarnego grona pań tworzących klub ogrodniczy, w którym właśnie ostatnio zwolniło się miejsce. Wszystkie jej starania mogą jednak pójść na marne, gdy kobieta odkrywa mroczny sekret swojego męża.Zobacz inne polecane w TV «