Bossgatunek: biograficzny 2016, 125 min
reżyseria: Brad Furman
obsada: Bryan Cranston, John Leguizamo, Diane Kruger, Olympia Dukakis, Amy Ryan

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Sobota, 01.07 g. 21:00Rok 1986. Agent Robert Mazur ma przeniknąć do organizacji przestępczej Pablo Escobara. Udaje amerykańskiego biznesmena, który zajmuje się praniem brudnych pieniędzy. Przez pięć lat gromadzi dowody.

Pieniądze, władza i narkobiznesy. Autentyczna historia agenta FBI śledzącego skorumpowanych polityków. W roli głównej Bryan Cranston ("Breaking Bad", "Trumbo"). Na ekranie towarzyszą mu m.in.: Diane Kruger ("Bękarty wojny", "Ojcowie i córki") oraz Amy Ryan ("Most szpiegów", "Birdman").

Rok 1986. Agent FBI Robert Mazur (Bryan Cranston) otrzymuje zadanie przeniknięcia do organizacji przestępczej Pablo Escobara. Udając zajmującego się praniem brudnych pieniędzy amerykańskiego biznesmena, Mazur zdobywa zaufanie jednego z najbliższych ludzi z otoczenia Escobara. Nieustająco narażając się na zdemaskowanie i pewną śmierć, przez kolejnych pięć lat Mazur żyje jak narkotykowy boss gromadząc dowody mające obnażyć siatkę powiązań Escobara i zaprowadzić za kratki współpracujących z nim nieuczciwych finansistów i skorumpowanych polityków.

 Zobacz inne polecane w TV «