Beyonce: Życie to tylko sendokumentalny 2013, 90 min
reżyseria: Ed Burke, Beyoncé Knowles
obsada: Beyoncé Knowles

Najbliższe emisje w HBO2 HD
Środa, 22.05 g. 22:00Beyoncé to jedna z najpopularniejszych gwiazd światowej sceny muzycznej. Artystka zdobyła 16 nagród Grammy, każda jej kolejna płyta jest sukcesem, a jej życie prywatne śledzą miliony fanów na całym świecie.

Jednocześnie Beyoncé i jej mąż, znany producent i raper, Jay-Z, to najpotężniejsza para show biznesu. Od lat strzegą swojej prywatności - nie udzielają wspólnych wywiadów i starają się w konsekwentny sposób zarządzać informacjami dotyczącymi ich małżeństwa.

Tylko w dokumencie HBO Beyoncé odkrywa sekrety swojego prywatnego życia. Na film składają się sceny nakręcone przez samą artystkę, materiały z prób i występów. Jest to pierwszy tak intymny portret Beyoncé, która wspomina swoją drogę na szczyt. Otwarcie opowiada o karierze oraz najważniejszych momentach życia prywatnego - relacji z mężem i radości z długo oczekiwanego macierzyństwa.

Film był najchętniej oglądanym dokumentem w historii HBO - premiera w USA przyciągnęła przed telewizory niemal 2 miliony widzów. Dokument został wyreżyserowany i wyprodukowany przez samą artystkę, którą wsparł współpracujący z nią od lat i dokumentujący jej dokonania Ed Burke.

Premiera dokumentu Beyoncé: Życie to tylko sen odbędzie się w środę, 22 maja o godz. 22.00 w HBO2. Już od poniedziałku, 6 maja film będzie można obejrzeć w serwisie internetowym HBO GO.

Trzy dni po premierze dokumentu, 25 maja Beyoncé wystąpi w Warszawie na swoim pierwszym polskim koncercie.Zobacz inne polecane w TV «