Belfer 3 | Telewizja JAMBOX

Belfer 3

dramat/kryminalny 2023, 55 min
reżyseria: Łukasz Grzegorzek
obsada: Maciej Stuhr, Jacek Koman,
Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza, Mirosław Baka

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Piątek, 08.09 g. 21:00

Po blisko sześciu latach przerwy powróci w tym roku „Belfer”, jeden z pierwszych wielkich polskich hitów CANAL+.

W 3. sezonie „Belfra” o podtytule „Ostatnia lekcja” zobaczymy, jak Zawadzki (Maciej Stuhr) po wyjściu z więzienia wraca do malowniczego rodzinnego Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec, były oficer marynarki Bogdan Zawadzki, zwany Kapitanem (Jacek Koman). Zaczyna pracę w lokalnym liceum, dostając pod opiekę klasę maturzystów.
Kiedy podczas rejsu, w który obaj zabierają grupę nastolatków, z pokładu znika jeden z uczniów – buntownik i outsider Kacper Krynicki (Michael Zieliński) – lokalna policja rozpoczyna najtrudniejsze w historii miasteczka śledztwo. Podkomisarz Ewa Krawiec (Roma Gąsiorowska) szybko orientuje się, że nie może być tu mowy o samobójczym utonięciu, a ze sprawą może być związany właściwie każdy z otoczenia chłopaka i to zarówno spośród jego klasowych kumpli, jak i z kręgu dorosłych.
„Belfer – Ostatnia lekcja” to historia, która oprócz kryminalnego wątku ma pokazać też relacje grupy dorastających dzieciaków, zmuszonych zmierzyć się u progu dorosłości z sytuacją, która ich przerasta. Żyjący w swoim świecie, do którego nie chcą dopuszczać dorosłych, w tym i Belfra, młodzi ludzie targani są coraz większym strachem i wątpliwościami. A to, co stało się z Kacprem to dla nich prawdziwa lekcja życia. Zaginięcie chłopaka uruchamia też w małej hermetycznej społeczności lawinę zdarzeń, które od wielu bohaterów będą wymagały rozliczenia się z przeszłością.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «