Ash kontra martwe złokomedia, horror 2015, 39 min
reżyseria: Sam Raimi
obsada: Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo

Najbliższe emisje w Cinemax HD
Sobota, 05.03 g. 20:0008-03-2016 22:00
10-03-2016 18:50

Pierwszy sezon serialu o Ashu Williamsie, który powraca po trzydziestu latach, aby zmierzyć się z martwym złem.

Ash Williams (Bruce Campbell) przez trzydzieści lat unikał konfrontacji z siłami zła. Mężczyzna wiedzie dziś smutne życie w samotności. Ciągle nie może się otrząsnąć po wydarzeniach, które miały miejsce przed laty w domku w lesie. Pewnego dnia jednak dochodzi do kolejnej inwazji Deadite’ów na Ziemi. Tylko Ash może przeciwstawić się śmiercionośnym stworzeniom i uratować rodzaj ludzki przed zagładą.

Ociekający krwią serial grozy, który jest kontynuacją niezwykle popularnych w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych filmów Martwe zło oraz Armia ciemności. Odpowiedzialny za ich sukces Sam Raimi jest również twórcą serialu. Produkcja zachwyca ekscytującą fabułą i zwariowanym humorem. Nie brakuje w niej też solidnej porcji makabry.

W główne role wcielają się Bruce Campbell (Martwe zło), Ray Santiago (Chłopaki do wzięcia), Jill Marie Jones (Blondynka w koszarach), Lucy Lawless (serial Spartakus: Krew i piach). Pierwszy sezon serialu składa się z dziesięciu trzydziestominutowych odcinków. Wyprodukowało go studio Renaissance Picture dla telewizji STARZ.
   Zobacz inne polecane w TV «