Aniołki Charliegoakcja/komedia 2019, 118 min
reżyseria: Elizabeth Banks
obsada: Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska,
Djimon Hounsou, Sam Claflin, Noah Centineo, Patrick Stewart

Najbliższe emisje w HBO HD
Niedziela, 26.07 g. 20:10Film jest rebootem komedii z 2000 roku, która jest oparta na popularnym serialu telewizyjnym z lat 70.

Fabuła filmu „Aniołki Charliego” opowiada historię kobiet, które zapewniają ochronę prywatnym klientom międzynarodowej agencji Townsend Agency. Członkinie to najsprytniejsze, nieustraszone i przede wszystkim doskonale przygotowane do boju kobiety, które nie boją się żadnych wyzwań. Grupy „Aniołków” są nadzorowane przez „Bosleys”, osoby koordynujące ich pracę praktycznie na całym świecie. Pewnego dnia młody inżynier podnosi alarm w sprawie tajemniczej i groźnej technologii, która mogłaby zagrażać światu. Wygląda więc na to, że to doskonałe zadanie dla tytułowych Aniołków Charliego, które od razu rozpoczynają śledztwo.

Głównymi bohaterkami filmu „Aniołki Charliego” są Sabina Wilson, Elena Houghlin i Jane Kano, w które wcieliły się odpowiednio Kristen Stewart, Naomi Scott oraz Ella Balinska. W rolę Langstona wcielił się z kolei Noah Centineo. Role „Bosleys”, czyli specjalnych koordynatorów, zagrali Djimon Hounsou, Patrick Stewart oraz Elizabeth Banks, która jest jednocześnie reżyserką i producentką filmu. Oprócz nich w obsadzie filmu „Aniołki Charliego” zobaczymy też takie gwiazdy jak Sam Claflin, Jonathan Tucker, Chris Pang, Luis Gerardo Méndez i Nat Faxon.Zobacz inne polecane w TV «