Anioły dobroczynnościserial 2016
 

Najbliższe emisje w Nat Geo People HD
Czwartek, 19.05 g. 22:00W nowym serialu bogaci i uprzywilejowani przekonają się na własnej skórze, czym jest ubóstwo. W każdym odcinku ukrywający swoją tożsamość milioner odkrywa, w jakich warunkach żyją biedni ludzie, i wprowadza w życie specjalny plan, który ma im pomóc.

Anioły dobroczynności” to program prezentujący osoby, które swoje życie poświęciły pomocy ubogim, pokrzywdzonym i zapomnianym. Mimo, że mają ogromną ilość pracy, a zarazem bardzo niewielkie zasoby, ich wkład w poprawę jakości życia pojedynczych ludzi i całych społeczności jest nieoceniony.

Program pokaże historie, w których „Anioły dobroczynności” oraz ich podopieczni mają wreszcie szansę zostać dostrzeżeni i wsparci finansowo. Na początku nie będą świadomi tego, że sytuacja materialna ich społeczności może się zmienić właściwie z dnia na dzień za sprawą jednej pomocnej osoby.

W każdym tygodniu bogaty dobroczyńca, ukrywając swoją tożsamość, na własnej skórze odczuje trudne realia życia w biedzie. Jego misją będzie anonimowe zanurzenie się w morzu wyzwań i praca ramię w ramię z „aniołami” z organizacji charytatywnych. Wszystko po to, by zrozumieć największe problemy i przekonać się, że pieniądze mogą zostać wydane w najlepszy, efektywny sposób.Zobacz inne polecane w TV «