Tygodnik nr 379

Jeżeli nie widzisz zawartości poniższej wiadomości - kliknij tutaj
Zobacz więcej

Noworoczne nowości w telewizji JAMBOX

Przełom roku przyniósł szereg zmian w ofercie telewizji JAMBOX, w tym m.in. kanały 2x2, Super POLSAT, czy POLSAT Fight HD. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie nowości i zmian.

Między Świętami a Nowym Rokiem abonenci telewizji JAMBOX mogli cieszyć się już wersją HD programu BBC Lifestyle (zastąpił wersję SD na dotychczasowej pozycji listy kanałów (356)). Ponadto kanał POLSAT Fight HD został uruchomiony w miejsce Orange Sport (pozycja 215), a Super POLSAT  – CBS Drama (361).

Rozszerzeniu za to uległa oferta dla najmłodszych. Kanał 2x2 HD uzupełnił bowiem pakiet tematyczny Więcej Bajek (na liście kanałów na pozycji 268). Zgodnie z zapowiedzią nadawcy, kanał będzie obfitował w niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo.

Miłośnicy e-sportu mogą z kolei śledzić już rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na kanale e-sport HD (384).

Ponadto w ofercie telewizji jako całkiem nowy, dodatkowy kanał pojawił się długo oczekiwany POLSAT Sport News HD (214), a TVN Meteo Active zmieni się w HG TV - Home & Garden TV, najpopularniejszy amerykański kanał lifestyle’owy.Polecamy w najbliższym tygodniu

   
   
   
Korzystaj ze strony JAMBOX na Facebooku - czytaj, komentuj, dyskutuj
JAMBOX Kablówka 3 Generacji www.jambox.pl kontakt@jambox.pl