Tygodnik nr 177

Jeżeli nie widzisz zawartości poniższej wiadomości - kliknij tutaj

Zobacz więcej


Odkodowana niedziela HBO

Już w niedzielę, 11 listopada telewizja JAMBOX i HBO odkoduje sygnał. Na ten dzień przygotowana została atrakcyjna oferta programowa z szeregiem najnowszych produkcji HBO oraz nagrodzonym Oscarem filmem Żelazna dama, przedstawiającym historię życia byłej premier Margaret Thatcher.

W dniu 11 listopada w ramach odkodowanego HBO będzie można obejrzeć wiele tegorocznych produkcji HBO. W programie znajdzie się m. in. serial Figurantka, w którym Julia Louis–Dreyfus wciela się w rolę wiceprezydent Stanów Zjednoczonych oraz dramat polityczny – Zmiana w grze, który pokazuje realia wyścigu o fotel prezydenta w USA. W roli Sarah Palin występuje Julianne Moore, w pozostałych rolach można zobaczyć Woody’ego Harrelson i Eda Harrisa.

Kolejną propozycją będzie historia niezwykłej pary – pisarza Ernesta Hemingwaya i reporterki Marthy Gellnhorn. Produkcja HBO Hemingway i Gellhorn została wyróżniona piętnastoma nominacjami do nagród Emmy, w tym dla odtwórców głównych ról: Clive’a Owena i Nicole Kidman. Dla fanów Aarona Sorkina przewidziano emisję serialu Newsroom ze znakomitymi rolami Jeffa Danielsa oraz Emily Mortimer.

W ramach Niedzielnej Megapremiery wyemitowany zostanie oscarowy film Żelazna dama, w którym Meryl Streep wciela się w rolę Margaret Thatcher. Film pokazuje niezwykłą historię życia i kariery politycznej byłej premier Wielkiej Brytanii, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w historii XX wieku. Ukazuje również cenę, jaką przyszło jej zapłacić za bycie u szczytu władzy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Tego dnia, o godzinie 20.10 pokazany zostanie także materiał specjalny na temat najnowszej polskiej produkcji HBO – Bez tajemnic, która zadebiutuje już 12 listopada w HBO. W drugim sezonie, będącym kontynuacją historii o psychoterapeucie Andrzeju Wolskim i grupie jego pacjentów, w role których wcielą się: Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka.

Zapraszamy.

Program 11 listopada HBO

10.35 – Figurantka odc. 1
12.45 – Zmiana w grze
14.45 – Newsroom odc.2
15.45 – Debiutanci
17.30 – Hemingway i Gellhorn
20.10 – Bez tajemnic – materiał specjalny
20.30 – Żelazna dama
22.15 – Moja Wola
23.15 – Dziewczyny odc.1
23.45 – Katie Morgan show

Zimowa promocja CANAL+ 2012

Tylko teraz CANAL+ SD+HD w zimowej promocji za 29,90zł!
Zobacz więcej » 

     Korzystaj ze strony JAMBOX na Facebooku - czytaj, komentuj, dyskutuj...
Wejdź i kliknij "Lubię to!" 

Polecamy w tym tygodniu


JAMBOX Kablówka 3 Generacji www.jambox.pl     kontakt@jambox.pl