Miesięcznik 36

Jeżeli nie widzisz zawartości poniższej wiadomości - kliknij tutaj

Zobacz więcej

Pay-per-view w JAMBOX

W ostatnim okresie telewizja JAMBOX transmitowała wydarzenia w systemie pay-per-view. Były to: walka bokserska Tomasz Adamek vs Travis Walkermecz w ramach eliminacji do mundialu Polska - Mołdawia.

Już w sobotę 15 września, kolejne wydarzenie - gala MMA w ramach KSW20. Dwie walki wieczoru, pięć pojedynków extra i czternastu zawodników, którzy staną w szranki z rywalem w walce o pieniądze, honor i uznanie fanów mieszanych sztuk walki.

W pierwszej walce wieczoru fani MMA będą mogli zobaczyć kolejny pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego z Christosem "The Mad Greek" Piliafasem. Zobacz więcej »

Transmisje w systemie PPV są emitowane w jakości HD na kanale 901 (wersja SD na kanale 902). Abonenci JAMBOX mogą zamawiać PPV wprost z pilota oraz telefonicznie u konsultantów.

Każde wydarzenie w PPV, jest promowane wśród Abonentów specjalnymi akcjami reklamowymi. Na które składają się: komunikaty na ekran TV z bezpośrednim linkiem do zamówienia, banner graficzny na TV Portalu, plansze reklamujące event na kanałach PPV, newsy na serwisach www.

     Korzystaj ze strony JAMBOX na Facebooku
Wejdź i kliknij "Lubię to!" 

Polecamy w tym miesiącu

Kliknij w poniższe obrazki aby zobaczyć więcej


JAMBOX Kablówka 3 Generacji www.jambox.pl     kontakt@jambox.pl