Czysta Krew IVdramat, fantasy, horror, USA, 2011, 60 min
reżyseria: Michael Cuesta, Daniel Minahan, John Dahl, Michael Lehmann, Scott Winant, Alan Ball
obsada: Anna Paquin, Stephen Moyer, Alexander Skarsgård, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Rutina Wesley

Najbliższe emisje w HBO HD
Sobota, 01.10 g. 22:00premierowy odcinek w każdą sobotę o 22:00

Premiera czwartego sezonu kultowej produkcji HBO Czysta krew. Co czeka mieszkańców spokojnego kiedyś Bon Temps?

W ostatnim odcinku trzeciej serii Sookie (Anna Paquin) uświadomiła sobie, że życie u boku Billa (Stephen Moyer) może nieść ze sobą więcej niebezpieczeństw niż się spodziewała. Pozostali bohaterowie także dokonywali ważnych decyzji – odkrywali nowe powołania, dowiadywali się prawdy o najbliższych, życie niektórych zawisło na włosku. W pierwszym odcinku czwartego sezonu pojawią się nowe zagadki: Sookie poznaje opiekującą się nią… wróżkę, spotyka też swojego dziadka. Takie spotkania nie mogą być przypadkowe. Do czego doprowadzą? I czy niezawodna do tej pory intuicja Sookie pozwoli jej wyjść cało z kolejnych niebezpieczeństw?

O SERIALU

Prezentuje on historię czarującej kelnerki, Sookie Stackhouse, oraz świat w którym stworzenia tajemnicze i brutalne żyją pośród nas stając się częścią naszego życia.

Oryginalna produkcja HBO, wyróżniona nagrodami Golden Globe oraz Emmy, powędrowała w świat i dzięki niezwykłej fabule (stworzonej w oparciu o powieści Charlaine Harris) zyskała niezwykłą popularność i ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Opowieść rozgrywa się w fikcyjnym amerykańskim miasteczku Bon Temps. Było ono cichym, spokojnym i niczym niewzruszonym miejscem, gdzie przez wieki dominowała monotonia życia codziennego. Życie miasteczka do góry nogami wywrócił przyjazd Billa Comptona, blisko 200-letniego wampira. Ta oaza spokoju stała się szybko tłem dla mrocznych i tajemniczych zdarzeń, walk wampirów, potwornych morderstw i zbrodni.

Wszystko rozgrywa się w atmosferze sztucznej krwi oraz politycznych i religijnych bitew. Jednak szczęście również odnajduje tu swoje miejsce. Sookie i Bill spotykają się. To miłość od pierwszego wejrzenia, dziwny związek śmiertelniczki z wampirem, cudowna harmonia ich ciał i umysłów, która pozwala im pokonać wszelkie przeciwności losu.Zobacz inne polecane w TV «